• Gárdony

Női kézilabda: VSK Tököl-Gárdony-Pázmánd NKSE 22:33 ( 10:18)

2015.09.21. 17:52
Gárdony-Pázmánd NKSE NBII-es csapata megkezdte a 2015-16-os bajnokságot. Ez egy igazi csapatmunka volt. Az elejétől kezdve vezettünk. Folyamatosan léptünk meg ellenfelünktől. Az első félidő végén 9 góllal vezettünk. A második félidőben volt egy kis rövidzárlat ami azt eredményezte, hogy 5-6 gól volt a két csapat között a különbség, mikor is kaptuk egy kettős kiállítást de az akkor lőtt két gól átsegítette a csapatot és a végén igazi öröm játékkal húztuk be a 2015/16-os szezon első mérkőzését. Hosszú sérülés után ismét a csapatot erősítette Pádár Margó, akinek a rutinjára és a góljaira nagy szüksége van a a csapatnak

KISS O., Szendrei R., Besszer D., Mihályi A.1, Czakó K., BECSÉRI A. 12, Köllő K. 2, PÁDÁR M.6, Flesszer D. 4, Pintér A. 3, Pesti Zs., Gránitz P., Sastyin E., Gyebrovszki Z.5, Elek F.
 Juniorok: 22:36 (12-16)