• Gárdony

Női kézilabda: FKC-Gárdony-Pázmánd NKSE 28:27 (15:14)

2015.10.18. 10:03
Igazi NB2-es fejér megyei rangadót rendeztek szombat délelőtt a Köfém sportcsarnokba. A fehérvári csapat otthonába látogattak a gárdonyi lányok. A vendégek kezdték jobban a mérkőzést. A 7. percben 1-4 volt az eredményjelzőn, aztán szép lassan kezdtek felzárkózni a vendéglátók, a 24. percben pedig át is vették a vezetést.

FKC-Gárdony-Pázmánd NKSE 28:27 (15:14)  Gárdony: Kiss O., Szendrei R., Besszer D., Gránitz P., Czakó K., Elek F., Pintér A. 1, Szép L., Flesser D. 3, Madár G. 2, Pádár M. 8, Köllő K. 2, Sastyin E. 2, Pesti Zs., Becséri A. 5, Gyebróczki Z. 4  Igazi NB2-es fejér megyei rangadót rendeztek szombat délelőtt a Köfém sportcsarnokba. A fehérvári csapat otthonába látogattak a gárdonyi lányok. A vendégek kezdték jobban a mérkőzést. A 7. percben 1-4 volt az eredményjelzőn, aztán szép lassan kezdtek felzárkózni a vendéglátók, a 24. percben pedig át is vették a vezetést. Az első félidőre a fehérváriak egy gólos előnnyel vonulhattak az öltözőbe. A második játékrész fej-fej mellett haladt, a gárdonyi csapatnak sikerült is három góllal meglépniük, de sajnos nem tudták megtartani ezt az előnyt, a Fehérvárnak ismét sikerült felzárkózni és egy izgalmas végjátékban most ők bizonyultak jobbnak.  Junior FKC-Gárdony-Pázmánd NKSE 23-25