• Gárdony

Ismét egy könnyed győzelem

2015.11.16. 08:44
Ismét egy könnyed győzelem! Gyömrő VSK-Gárdony-Pázmánd NKSE 25:33 (8:16). Összeállítás: Kiss, Magyar (kapusok) Becséri (10), Gyebrovszki (7), Flesser (4), Gabnai (4), Köllő(2), Pintér (1) csere: Madár (3), Gránitz (1), Pesti (1), Sastyin. Részletek:

Ismét egy könnyed győzelem! Gyömrő VSK-Gárdony-Pázmánd NKSE 25:33 (8:16)

Kiss, Magyar (kapusok) Becséri (10), Gyebrovszki (7), Flesser (4), Gabnai (4), Köllő(2), Pintér (1) csere: Madár (3), Gránitz (1), Pesti (1), Sastyin

Vírusos fertőzése miatt Pádár a junior mérkőzésen szenvedett kisebb sérülések miatt pedig Czakó, Zs. Nagy és Szép játékára sem számíthatott Németh Helga a Gyömrő elleni mérkőzésen. Ennek ellenére is csak 10 percig tudta szorosan tartani a mérkőzést a hazai csapat. A 20. percben már nyolc góllal vezettek a vendégek, amit a mérkőzés végéig biztosan tartottak. A mérkőzés reméljük jó felkészülés volta jövő heti mérkőzésre, amikor az eddig 100%-os és a tabellát vezető Cegléd jön Gárdonyba.

Igazi rangadó volt a junior mérkőzés ahol a két eddig 100%-os csapat találkozott. A második félidő közepéig egyik csapat sem tudott 2 gólnál nagyobb előnyt szerezni. Ekkor a Gárdony tudott 4 góllal ellépni, amit meg is tartott a mérkőzés végéig. 15:20 (10:11)