• Gárdony

Elkezdődött a női kézilabda bajnokság NB II-es tavaszi szezonja

2013.02.25. 14:57
Győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a Pázmánd-Gárdony FKC II. csapata. 2013. február 24-én a KÖFÉM csarnokban megrendezett női kézilabda NB II.-es bajnokságban a Pázmánd-Gárdony FKC II. a 34:30-ra (17:17) legyőzte a Dunaújvárosi DAC csapatát.

Az első félidőben folyamatosan növelte előnyét a hazai csapat és a 18. percben már 11:7-re vezetett, a szünetre azonban kiegyenlített a Dunaújváros.

A második félidő elején a vezetést is megszerezte a vendég csapat, de a 40. percre ismét három gól volt a hazaiak előny, amit a mérkőzés végéig meg is tartottak. Bizakodásra ad okot, hogy Gabnai Melinda a több éves kihagyás után egyre jobb formában van és ezen a mérkőzésen is 5 nagyon szép góllal járult hozzá csapata győzelméhez.

Szendrei R, Szelindi K(kapusok) KÁCSOR M (7), Kőszegi G (4), Tényi E (2), Pajor V (1), Mihályi A (4), GABNAI M (5), KÖLLŐ K(11/9), Pintér K. Edző: Pánczél Barabás

A junior csapat 31:30-ra győzött.