• Gárdony

Sikeresen zárta az őszi szezont a Pázmánd-Gárdony női kézilabda csapat

2012.12.04. 08:47
Női kézilabda NB II.-es bajnokság utolsó őszi meccsén a Pázmánd-Gárdony FKC II. 33:27-re (18:14) győzött a Dunavarsány TE csapata ellen a Köfém sportcsarnokban.

Az első félidő elején ugyan 5:2-re még vezetett a vendég csapat, de 5 perc alatt fordítottak a hazaiak, majd fokozatosan növelték is előnyüket. A második félidőben állandósult a Pázmánd-Gárdony 5-6 gólos vezetése, amit az sem tudott megzavarni, hogy a játékvezetők kezéből kicsúszott a mérkőzés, amit az mutat igazán, hogy 16 kétperces kiállítást és 3 db piros lapot osztottak ki.

Szendrei R, Szelindi K(kapusok) Kőszegi K.(1) KÁCSOR M (6), KŐSZEGI G. (5) , Tényi E, Pajor V (1), MIHÁLYI A. (3), Halász Sz. KÖLLŐ K.(11/3), Köllő A.(4/1), Gabnai M. (2) Edző: Pánczél Barabás

A junior csapat 43:23-re győzött.

Szelindi K. MAGYAR N. (kapusok) Katona K.(1), Király Zs, Biró B, Czakó K. (2), SZÉP L. (8),Domak K. Varga R. (1) Elek F.(4), HAMUTH L (11/1), Gránitz P. (1) Balom K. Takács L, KÖLLŐ K. (6), KÖLLŐ A (9)

A képen Köllő Krisztina aki 11 góllal járult hozzá a felnőtt és 6góllal a junior csapat győzelemhez.