• Gárdony

Ismét egy idegölő végjáték - női kézilabda NB II

2012.11.21. 11:32
Női kézilabda NB II-es bajnokságban a Pázmánd-Gárdony FKC II. 26:26-os (13:14) döntetlent játszott a Szigetszentmiklóssal hazai pályán.

Az első félidőben még kétgólos előnyt is csak 1-1 percre tudott szerezni bármelyik csapat. A második félidő elején sajnos két hetest is kihagytak a hazaiak és a 4 góllal elment a Szigetszentmiklós. Ezután viszont egy 6:1-es szériával fordított a Pázmánd-Gárdony. Az utolsó negyedórában felváltva estek a gólok, 10 másodpereccel a lefújás előtt a Szigetszentmiklós egy vitatható hétméteressel egyenlített és állította be a 26:26-os végeredményt.

Szendrei R, Szelindi K(kapusok) Kőszegi K. Kratancsik A. KÁCSOR M (4), KŐSZEGI G. (5/1) , Hermann Tiborné, Babirák D. Tényi E (1), Pajor V (2), Mihályi A. (3), Halász Sz. Gabnai M. KÖLLŐ K.(4/1), Köllő A.(7/3) Edző:Pánczél Barabás

A junior csapat 44:14-re ismét magabiztos győzelmet aratott.

Szelindi K. Magyar N. (kapusok) Katona K. (2), Király Zs (1) Biró B., CZAKÓ K. (3), SZÉP L. (7), Domak K. Varga R. (1), Elek F. (3), HAMUTH L (12), Gránitz P. (2), Balom K. Takács L (1), KÖLLŐ K. (9/2), Köllő A (3)