• Gárdony

A gárdonyi női kézilabdacsapat az Érdet fogadta otthonában

2015.04.13. 14:39
Gárdonyba látogatott a tabella 3. helyén álló Érd II. csapata. Ismét rangadóra számíthattak a mérkőzésre kilátogatott szurkolók, és a lányok nem is okoztak csalódást. Az első gólt a vendégek szerezték meg, de hamar érkezett hazai részről a válasz és utána még kettő. Az első félidőben a gárdonyi lányok uralták a mérkőzést, sikerült is meglépniük, a különbség már öt találat volt. A szünetben három gólos előnnyel várhatták a folytatást.

Gárdony-Pázmánd NKSE-Érd II. 28:29 (16:13)  Kiss O., Szendrei R., Pintér K. 1, Mihályi A., Kőszegi G. 5, Flesser D. 2, Köllő K. 3, Madár G. 5, Besszer D. 2, Gabnai M. 10, Czakó K., Gránitz P., Varga R., Elek F., Zs. Nagy D.,   Gárdonyba látogatott a tabella 3. helyén álló Érd II. csapata. Ismét rangadóra számíthattak a mérkőzésre kilátogatott szurkolók, és a lányok nem is okoztak csalódást. Az első gólt a vendégek szerezték meg, de hamar érkezett hazai részről a válasz és utána még kettő. Az első félidőben a gárdonyi lányok uralták a mérkőzést, sikerült is meglépniük, a különbség már öt találat volt. A szünetben három gólos előnnyel várhatták a folytatást. Egészen a 16. percig jól ment a játék, de ezt követően egy 10 perces gólcsend következett hazai részről. Ezt az ellenfél nagyon jól ki is használta és lefaragva az öt gólos hátrányt, átvették a vezetést.A tópartiak még háromszor tudták döntetlenre hozni a meccset, de a lefújás pillanatában hétméterest ítéltek meg az érdieknek. Ezzel az időn túli büntető dobással meg is nyerték a mérkőzést. A lányoknak ez már sajnos nem az első olyan meccsük, ahol az utolsó pillanatban vesztenek pontot, pontokat. ( A játék első felében történt egy elsőre nagyon súlyosnak látszó sérülés. Mihányi Anikó védekezés során ütközött egy érdi játékossal, miután azonnal a földre rogyott. A kezéből dőlt a vér, ezért a játékost azonnal a sürgősségi osztályra szállítottak, ahol nyílt ficamot diagnosztizáltak.Összevarrták és bekötözték a sérült ujjat, de ez azt jelenti, hogy pár mérkőzést sajnos ki kell hagynia a kiváló szélsőnek.)  Juniorok:26:26