• Gárdony

Magabiztos kettős győzelem idegenben: Dunavarsány TE - Pázmánd-Gárdony NKSE 26:31 (14:17)

2013.10.20. 10:50
Folytatta idegenbeli 100%-os szereplését és Pázmánd-Gárdony. Az első félidő elején egy "villámrajttal" 5:1-re vezetést szerzett a vendég csapat, amit az első félidő folyamán nem is engedett ki a kezéből.

Dunavarsány TE - Pázmánd-Gárdony NKSE 26:31 (14:17)

Magabiztos kettős győzelem idegenben.

Folytatta idegenbeli 100%-os szereplését és Pázmánd-Gárdony. Az első félidő elején egy "villámrajttal" 5:1-re vezetést szerzett a vendég csapat, amit az első félidő folyamán nem is engedett ki a kezéből. A második félidőt hasonlóan kezdve 5:0-s rajtot sikerült produkálni. A félidő derekán már a tíz gólt is elérte a különbség, amiből a végére 5 gól maradt. Először lépett pályára Lattenstein-Besser Diana, aki korábban a Mór és a Szombathely csapatában szerepelt.

A junior csapat 32:21-re győzött. Hamuth Lili 13 gólt dobott és ezzel megerősített vezető helyét a junior góllövőlistán.

SZENDREI (kapus) Lattenstein-Besszer D, Kőszegi K, Kácsor M (5),Kőszegi G. PÁDÁR M (7/4), Babirák D. (1), FLESSZER D. (7), Tényi E (1), MIHÁLYI A. (4), GABNAI M. (6)

A jövő heti mérkőzés időpontja és helyszíne változott. Pályaválasztói jogot cseréltünk és szombaton 19.00 órakor Dunaújvárosban lesz a mérkőzésünk.