• Gárdony

Győzelem minden szinten !

2012.11.11. 21:55
Női kézilabda NB II-es bajnokságban a Pázmánd-Gárdony FKC II. 29:21-re (14:14) győzött a XVII Lakóhelyi SE otthonában.

Az első félidőben felváltva vezettek a csapatok. A Pázmánd-Gárdony a második félidő elején egy 4:0-s és a félidő végén egy 5:0-s sorozattal biztosította be a győzelmét.

SZENDREI R, Szelindi K(kapusok) Kőszegi K. Kratancsik A. KÁCSOR M (6), Kőszegi G. (4) , Hermann Tiborné (1),  Tényi E, Pajor V (1), Mihályi A. (2), Halász Sz.. Köllő K.(6/4), KÖLLŐ A.(9/1) Edző: Pánczél Barabás

A junior csapat 36:20-re győzött. A csapat egységét mutatja, hogy a kapusok kivételével csak egy játékosnak nem sikerült betalálnia az ellenfél kapujába.

Szelindi K. MAGYAR N. (kapusok) Katona K. (1), Biró B (1), Czakó K. (1), SZÉP L. (6), Varga R. (1), HAMUTH L (8), GRÁNITZ P. (3/1) Takács L, KÖLLŐ K. (9/4), KÖLLŐ A (6)

A Serdőlő csapat a Győri VKL SE-vel játszott és 19:11-re győzött

A képen Köllő Alexandra aki 9 góllal járult hozzá a felnőtt és 6 góllal a junior csapat győzelemhez.