• Gárdony

Győzelemmel biztosította a Gárdony-Pázmánd NKSE az NBI-ben való indulásának jogát

2016.05.11. 10:47
A Gárdony csapata nagy reményekkel utazott Dunaújvárosba, mivel ezen a mérkőzésen múlott, hogy megnyerik-e a bajnokságot. Mivel nagy volt a tét, a 18. percig a vendég csapat elég bizonytalanul játszott, és csak 5-5 gól született, bár ez köszönhető Kiss Orsolya remeklésének a kapuban is. Egészen a 24. percig gólcsend volt, ekkor kezdtek magukhoz térni a gárdonyi lányok, és sikerült az első félidőt ötgólos előnnyel zárniuk.

Duna-Pent NKSE-Gárdony-Pázmánd NKSE 17:30 (6:11)
Duna-Pent: Balo Á. 1, Dorcsák V. Dr. Kopinya D. 3, Hingyi B., Hingyi Z. 1, Mozsár P. , Szűcs R. 5, Vincze Á. 1, Facskó P., Jaksics R., Kaiser A. 1, Molnár M. 4, Németh Cs., Szóládi G.,
Gárdony: KISS O., MAGYAR N., KUHINKÓ V. 4, FLESSER D. 3, GABNAI M. 5, PÁDÁR M. 3, KÖLLŐ K. 5, BECSÉRI A. 5, GRÁNITZ P. 2, PINTÉR A. 1, CZAKÓ K. 1, SASTYIN E., SZÉP L. 1,

A második játékrészben viszont remekül kezdtek a vendégek, és végig magabiztosan játszottak. Kétség sem fért hozzá, hogy ezt a mérkőzést megnyerik Németh Helga lányai.
Ezzel a győzelemmel a Gárdony-Pázmánd NKSE az NB II déli csoportjának bajnoka lett, ezáltal bebiztosítva maguknak az NB I B indulásának jogát.

JUNIOROK: 24:28 (10:13)