• Gárdony

Fölényes Gárdonyi győzelem

2014.04.07. 11:37
Pázmánd-Gárdony NKSE – XVII. Lakóhelyi SE. 38:28 (17:15). A tapasztalt, NB I-es múlttal rendelkező játékosok és a saját nevelésű, junior korú játékosok vezetésével fölényesen 10 góllal nyert a Gárdony csapata.

A 20. percig felváltva vezettek a csapatok, majd a vendégeknek sikerült két gólos előnyt szerezniük, de ezzel el is lőtték minden puskaporuk. A félidő hajrájában a hazaiaknak egy 4:0 szériával sikerült megfordítani a mérkőzést. A második félidőben a Gárdony folyamatosan növelte az előnyét a fáradó vendégcsapattal szemben. Gabnai Melinda és Madár Gabriella is az eddigi egyik legjobb teljesítményét mutatta a Gárdony csapatában és nagyon pozitív jel a jövőre nézve, hogy a három junior korú játékos a megbízható védőmunka mellett 9 gólt tudott szerezni.

Szendrei, Kiss (kapusok) Besszer (1), Kácsor, Kőszegi G (3),PÁDÁR (7/1),Flesser, Tényi, MIHÁLYI (5),MADÁR (4), GABNAI (9), GRÁNITZ (3), Szép (1), HAMUTH (5)  Edző: Pánczél Barabás
A junior csapat 36:22-re győzött.