• Gárdony

Újabb idegenbeli győzelem

2013.11.25. 22:06
Szigetszentmiklós - Pázmánd-Gárdony NKSE 24:25 (11:15)

Újabb idegenbeli győzelmet aratott a Pázmánd-Gárdony csapata. Az első pár percben ráijesztett a hazai csapat a Gárdony csapatára amikor 4:0-ra elment. Ezután azonban 7 perc alatt 7 gólt lőtt a vendég csapat és egyet sem kapott. Innentől a Szigetszentmiklósnak voltak fellángolásai, de a Gárdony végig irányítva a mérkőzést szerezte meg a 2 pontot, amivel megerősítette negyedik helyét a tabellán. A győzelemhez ismét nagyon sokat tett hozzá Pádár Margó 14 góllal és több gólpasszal.

Pázmánd: Szendrei (kapus) Kácsor (2),Kőszegi G. (2) PÁDÁR (14/4), Flesser (1), Mihályi (2), Gabnai (4), Besser edző: Pánczél Barabás

Junior mérkőzésen újabb Gárdonyi győzelem született: Szigetszentmiklós - Pázmánd-Gárdony NKSE 17:34