• Gárdony

Idegenben is győzött a Pázmánd-Gárdony csapata

2013.04.30. 10:41
 Szigetszentmiklós – Pázmánd-Gárdony FKC II. 24:27 (11:16) Szombaton a Pázmánd-Gárdony FKC II. csapata Szigetszentmiklóson lépett pályára. Az alacsony színvonalú meccsen az egyetlen pozitívum a győzelem volt.

Az első félidő hajrájában sikerült öt gólos előnyt szerezni és ebből 3 gól előnyt a meccs végéig meg is tartani. A második félidőben rengeteg ziccert hibáztak a vendégek, de szerencsére a Szigetszentmiklós ezzel a lehetőséggel nem tudott élni.

SZENDREI (kapus) Kőszegi K, Kácsor (4), Kőszegi G (1), Mihályi (1), KÖLLŐ K(16), Köllő A. (5), PINTÉR Edző: Pánczél Barabás

A juniorok 33:23-as győzelmet arattak. A 2012/2013-as szezon utolsó hazai meccse 2013. május 4-én 18.00 órakor lesz a Köfém csarnokban a Vecsés ellen