Hirdetmény A 2018. április 8-ai országgyűlési képviselők választásán közreműködő Szavazatszámláló Bizottságok tagjairól
2018.04.06. 14:09
Hirdetmény a 2018. április 8-ai országgyűlési képviselő-választáson közreműködő szavazatszámláló bizottságok tagjairól:

 

Hirdetmény a 2018. április 8-ai országgyűlési képviselő-választáson közreműködő szavazatszámláló bizottságok tagjairól

 
01.sz. szavazókör      2483 Gárdony Gárdonyi G.u.1. (Gárdony, Nemzedékek Háza )

  1. Borsányi Zoltánné                             elnök
  2. Micheller Gyula                                 elnök-helyettes
  3. Borbély Istvánné                               választott tag
  4. Benkő Istvánné                                 választott tag
  5. Szabó Szilvia                                    választott tag
  6. Herczegh Attila Mihály                      delegált tag    
  7. Kákonyi Ropati Amália                      delegált tag
  8. Lipők Sándor                                     delegált tag
  9. Rusznák Imre                                    delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: Buzainé Lóth Ágnes,  Sima Éva

02.sz. szavazókör      2483 Gárdony, Bóné K. u. 14. (Gárdony, Általános Iskola )

1.      Piszró Ilona                                  elnök

2.      Brakszátor Istvánné                     elnök-helyettes

3.      Benkő István                                választott tag

4.      Baranyi József                              delegált tag

5.      Brúder Andor                                delegált tag 

6.      Brúder Mária                                 delegált tag

7.      Varga Attila                                   delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: Strasszer Ilona

03.sz. szavazókör      2483 Gárdony,  Bóné K. u. 14. (Gárdony, Általános Iskola) 

  1. Nagy István                                      elnök
  2. Süle Gabriella                                  elnök-helyettes
  3. Nagyné Völgyes Aranka                  választott tag
  4. Molnár Mihályné                              delegált tag 
  5. Németh Sándor                                delegált tag 
  6. Pintér Attila                                      delegált tag    
  7. Teker Istvánné                                 delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: Gabrovits Eszter

04.sz. szavazókör      2484 Gárdony, Iskola u. 2. ( Agárd, Általános Iskola )

  1. Bor Dániel                                         elnök
  2. Nagy Sándorné                                 elnök-helyettes
  3. Bernáthné Bokor Brigitta                  választott tag
  4. Horváthné Bóta Mária                       delegált tag 
  5. Horváthné Uderszky Erzsébet          delegált tag 
  6. Juhász Dorottya                                delegált tag
  7. Tamás Erzsébet                                delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: dr. Drdul Emília

05.sz.  szavazókör                 2484 Gárdony, Gárdonyi G. u. 34-38. ( Agárd, Városüzemeltetési Kft. )

  1. Vitányiné Horváth Ildikó                  elnök
  2. Németh Józsefné                            elnök-helyettes
  3. Nagy Erzsébet                                választott tag
  4. Döhrmann Dénes                            delegált tag 
  5. Kellner Imre                                     delegált tag 
  6. Mattesz Lajos                                   delegált tag
  7. Urfi István                                         delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: Vargáné dr. Kállai Mariann

06.sz. szavazókör                  2484 Gárdony, Márvány u. 27. (Agárd, Közösségi Ház )

  1. Bertalan József                                 elnök
  2. Oláh Istvánné                                    elnök-helyettes
  3. Ocsenás Péter Józsefné                   választott tag
  4. Breznyiczky Mihályné                        delegált tag
  5. Dévényiné Gerhát Mária                    delegált tag
  6. Nagy Károlyné                                   delegált tag

7.  Szabó Kálmánné                               delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: Patkó István

07.sz. szavazókör      2484 Gárdony, Iskola u. 2. ( Agárd, Általános Iskola )

  1. Gartainé Mérőfi Ilona                        elnök
  2. Kálmánné Sasvári Andrea                 elnök – helyettes
  3. Hegedüs István                                 választott tag
  4. András Tünde                                    delegált tag
  5. Nagy Henrietta                                  delegált tag
  6. Szögi Lovas Borbála                         delegált tag
  7. Takács Attiláné                                  delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: Valler Csaba

08.sz. szavazókör      2485 Gárdony, Gárdonyi G. u. 5. (Dinnyés, Kastély )  

  1. Molnár Tamás                                    elnök
  2. Bognár Ferencné                               elnök-helyettes
  3. Fehér Judit                                        választott tag
  4. Kozma Ildikó                                     delegált tag
  5. Meretei Richárd Alex                        delegált tag
  6. Schneider Józsefné                          delegált tag
  7. Szondi László                                    delegált tag

Jegyzőkönyvvezető: Szász Krisztina

Gárdony, 2018. április 6.

Kovácsné dr. Bozsoki Kornélia

jegyző

 HVI vezetője

 
Fel