• Gárdony

Győzelemmel fejezte be az őszi szezont a Gárdony-Pázmánd NKSE

2015.12.01. 11:58
Alacsony színvonalú játék és játékvezetés jellemezte a szezon utolsó mérkőzését. Az első félidő derekán 5, a második félidő közepén pedig 3 góllal is vezettek a vendégek, de a hosszabb cserepadnak, Kiss Orsolya védéseinek és Madár Gabriella góljainak köszönhetően tudott fordítani a Gárdony az utolsó negyedórában. Gárdony-Pázmánd NKSE-Duna Pent NKSE 22:10 (11:11)

Gárdony-Pázmánd NKSE - Duna Pent NKSE 22:20 (11:11)

KISS, Szendrei (kapusok) Becséri (3), GYEBROVSZKI (3), Flesser (4), Pádár (4), Köllő(1), Pintér csere: MADÁR (6), Czakó (1), Gránitz, Sastyin, Szép, Varga

Duna-Pent: Hingyi Z (7), Hingyi B, Pergel (7), Szűcs (4), Flacskó (1), Molnár (1), Lehoczky, Dorcsák, Szóládi, Kaiser, Jaksics, Németh

Alacsony színvonalú játék és játékvezetés jellemezte a szezon utolsó mérkőzését. Az első félidő derekén 5 a második félidő közepén pedig 3 góllal is vezettek a vendégek de a hosszabb cserepadnak, Kiss Orsolya védéseinek és Madár Gabriella góljainak köszönhetően tudott fordítani a Gárdony az utolsó negyed órában. A Gárdony különösen a széleken volt gyenge, ahogy az egész szezonban nem  ment a szélső játék, de az átlövők is sokat hibáztak. Az 58 percben egy szerencsétlen összefejelés után Lehoczky Dorina olyan szerencsétlenül megsérült, hogy mentő vitte el az eszméletlen játékost, ezért fél óráig állt a játék.

Junior mérkőzés 35:20 (14:12)