• Gárdony

Duna-Pent NKSE- Gárdony-Pázmánd NKSE 24:30 (15:17)

2015.04.22. 12:37
Németh-Pánczél tanítványai szombaton Dunaújvárosba látogattak, hogy begyűjtsék a két pontot. Ahogy már megszokhattuk, ismét álmosan kezdtek a vendégek, de szépen lassan belemelegedtek a játékba.

Duna-Pent NKSE- Gárdony-Pázmánd NKSE 24:30 (15:17)  Duna-Pent: Kovács V., Szűcs R. 4, Németh K. 3, Hingyi Z. 3, Hingyi B. 4, Pergel K. 6, Peterdi A., Sárdi T., Vincze Á., Jaksics R. 1, Lehoczky D. 3, Kaiser A., Németh Cs., Molnár M.,   Gárdony: Kiss O., PINTÉR K. 1, Kőszegi G. 3, Flesser D. 5, Köllő K. 4, MADÁR G. 7, GABNAI M. 10, Besszer D., Pesti Zs., Czakó K., Elek F., Gránitz P., Zs. Nagy D., Magyar N.  Németh-Pánczél tanítványai szombaton Dunaújvárosba látogattak, hogy begyűjtsék a két pontot. Ahogy már megszokhattuk, ismét álmosan kezdtek a vendégek, de szépen lassan belemelegedtek a játékba. Az első félidőben a legtöbb különbség a két csapat között öt gól volt a gárdonyi lányok javára. A második játékrész már jobban, pörgősebben kezdődött és sikerült meglépniük a házigazdáktól hét góllal. Az utolsó percben a  Duna-Pent még egyszer betalált a gárdonyi kapuba, de ennek már nem volt jelentősége az eredmény szempontjából. Magabiztosan játszottak a lányok és megérdemelten utazhattak haza a 2 ponttal.  Juniorok: 19:20