• Gárdony

Ceglédi Kék Cápák-Gárdony-Pázmánd NKSE 25:22 (16:6)

2015.05.18. 21:50
Az utolsó bajnoki mérkőzését is lejátszotta az NB II-ben a gárdonyi csapat. Szombaton a ceglédi csapat otthonába látogattak, akik a 6. helyen zárták az idényt. Az első félidőt nagyon rosszul kezdték a vendégek, 10 gólos hátrányt sikerült felhalmozniuk, ami szinte lehetetlen behozni.

Ceglédi Kék Cápák-Gárdony-Pázmánd NKSE 25:22 (16:6)  KISS O., Magyar N., Besszer D., Köszegi G. 1, Flesser D. 4, Madár G. 2, KÖLLŐ K. 11, GRÁNITZ P. 1, CZAKÓ K., Pesti Zs. 2, Elek F., Zs. Nagy D. 1  Az utolsó bajnoki mérkőzését is lejátszotta az NB II-ben a gárdonyi csapat. Szombaton a ceglédi csapat otthonába látogattak, akik a 6. helyen zárták az idényt. Az első félidőt nagyon rosszul kezdték a vendégek, 10 gólos hátrányt sikerült felhalmozniuk, ami szinte lehetetlen behozni. A második játékrészre viszont nagyon összeszedték magukat a lányok és sikerült két gólra faragni a hátrányt. Azonban egy 2 perces kiállítás a vége előtt, gárdonyi részről megnehezítette az egyenlítés esélyét.A bravúr nem sikerült, így három gólos vereséget szenvedtek. A gárdonyi csapat ezt a bajnokságot a 7. helyen zárta.  A gárdonyi junior csapat a bajnokság 2. helyén végzett Cegléd-Gárdony junior: 17:34