• Gárdony

Gárdony-Pázmánd NKSE -Vecsés 32:17 ( 17:5)

2015.09.28. 13:30
Ismét nagyarányú győzelmet aratott a Gárdony-Pázmánd NKSE! Az első 2 percben ráijesztettek a hazai lányok a közönségre, amikor 0:2 mutatott az eredményjelző. Ezek után összekapták magukat és a 25. percben már 15:3-ra vezettek és gyorsan eldöntötték a mérkőzést. A második félidőben Németh Helga nyugodtan adott bizalmat a kevesebb lehetőséget kapó játékosoknak és próbált ki több új taktikai lehetőséget.

Igazi szórakoztató szép játékkal, kiváló kapusteljesítményekkel magabiztos győzelmet aratott a csapat és ezzel a tabella első helyére került. Pozitív a jövőre nézve, hogy nem 1-2 játékosra épül a csapat, hanem igazi csapatmunka eredményeként érik el sikereket. Ezen a mérkőzésen 9 játékos is tudott gólt szerezni.
Juniorok: 25:19 (12-16)
Az újabb győzelmekkel a felnőtt és a junior csapat is vezeti a tabellát.

KISS O., SZENDREI R.,(kapusok) Mihályi A. 4, Becséri A. 2/1, KÖLLŐ K. 7/1, Pádár M.2, FLESSZER D. 5, Gabnai M. 2/1 csere: Pintér A., Pesti Zs.1, Sastyin E. 2, Gyebrovszki Z.7/2, Elek F. Besszer D., Czakó K.,Madár G.