• Gárdony

Elvesztette veretlenségét a Gárdony-Pázmánd NKSE

2015.10.05. 09:10
Az első gólt a hazai csapat szerezte, de a vendégek a 4. percben átvették a vezetést és a félidő hajrájáig 1-2 góllal folyamatosan vezettek. A játékrész végén azonban sikerült a hazaiaknak egyenlíteni. A 38 percben kétgólos hazai vezetésnél Köllő Krisztina megkapta harmadik kétperces kiállítását is. A végleges kiállítás és a játékvezetők folyamatos kritikán aluli működése nagyon megzavarta a vendégcsapatot.

Szigetszentmiklós - Gárdony-Pázmánd NKSE 26:22 (12:12)

Kiss O., Szendrei R.,(kapusok) Becséri A. (4/2), Köllő K. (5/2), Pádár M.(4), Pintér A. (1) Flesszer D. (4), Gyebrovszki Z. (2) csere: Mihályi A., Pesti Zs., Sastyin E. (1), Madár G. (1)

Az első gólt a hazai csapat szerezte, de a vendégek a 4. percben átvették a vezetést és a félidő hajrájáig 1-2 góllal folyamatosan vezettek. A játékrész végén azonban sikerült a hazaiaknak egyenlíteni. A 38 percben kétgólos hazai vezetésnél Köllő Krisztina megkapta harmadik kétperces kiállítását is. A végleges kiállítás és a játékvezetők folyamatos kritikán aluli működése nagyon megzavarta a vendégcsapatot. A Szigetszentmiklós folyamatosan növelte előnyét, az  55 percben már 9 góllal vezettek és eldöntötték a mérkőzést. Az utolsó percekben a Gárdonyiak 5:0-ás szériája már csak a szépítésre volt elegendő. A Gárdonyi lányok eddigi leggyengébb játéka és az NB II.-be nem való gyenge játékvetés együttesen eredményezte a vereséget.

Juniorok nagy arányú győzelmet arattak ismét: 15:31 (11-18)

Október 8-án csütörtökön 18.30-kor a Gárdony-Pázmánd NKSE a Lajosmizsei UKC csapatát fogadja a Magyar Kupa 2. fordulójában. A csapatnak nagy szüksége lesz a biztatásra, ezért mindnél több szurkolót várunk a mérkőzésre.