• Gárdony

A DAC-Gárdony-Pázmánd NKSE mérkőzés végerdménye

2015.03.22. 13:31
A gárdonyi csapat a bajnokság negyedik fordulójában a DAC vendégeként lépett pályára. Ősszel hazai mérkőzésen csak döntetlent tudtak elérni a lányok, a szombati mérkőzésen viszont megszerezték a két pontot.

DAC-Gárdony-Pázmánd NKSE 19:24 (9:10)  DAC:Vargáné 2, Chikhi L. 1, Farkas G., Kókai M.2, Dobos N., Dénes J. 3, Hódos V. 2, Butty A. 7, Pavelekné, Höss T., Mihályi R. 1, Bartalos V., Fehérvári V., Baranya E., Édl A., Panyik V. 1  Gárdony: SZENDREI R., PINTÉR K. 3, KŐSZEGI G. 6, PESTI ZS. 5, Mihályi A. 1, Flesser D. 3, Köllő K. 2, Madár G. 2, Besszer D. 1, Czakó K. 1, Grénitz P., Elek F., Magyar N.  Hetesek: 4/0, 9/5  A gárdonyi csapat a bajnokság negyedik fordulójában a DAC vendégeként lépett pályára. Ősszel hazai mérkőzésen csak döntetlent tudtak elérni a lányok, a szombati mérkőzésen viszont megszerezték a két pontot. Az első félidő teljesen kiegyenlített volt, hol a DAC, hol a Gárdony ment egy góllal. A második játékrész is hasonlóan folytatódott a 7. percig. Onnantól kezdve a vendégeknek sikerült 3 gól előnyt szerezniük, amit már nem engedtek ki a kezükből és így megnyerték a meccset.  Jövőhéten szombaton a DANUKE csapatát látják vendégül a Gárdonyi Tornacsarnokban Németh-Pánczél lányai 18 órai kezdettel.